"Локомотив" Пд с поражение като гост на "Лудогорец"

Представителният отбор на Локомотив допусна обрат срещу Лудогорец в Разград. “Черно-белите” загубиха с 3:1 визитата си на “Хювефарма арена”.

Официален дебют направи новото попълнение Филип Михалевич.

Още в 5-та минута Салинас открадна една топка, напредна и стреля диагонално встрани от целта. Идентична ситуация се случи десет минути по-късно, но този път играчът на Локомотив пробва прехвърлящ удар, минал над вратата. В 31-та минута изстрел на Антон Недялков от дистанция не намери очертанията на вратата на Луков.

В началото на втората част Локомотив поведе – избита топка от корнер попадна в Бирсент Карагарен, който стреля извън наказателното поле и се разписа за 0:1. В 61-та минута домакините от Разград изравниха чрез Доминик Янков. В 78-та минута индивидуална акция и удар на Алекс Сантана завърши с втори гол за “орлите”. В следващата атака Лудогорец направи 3:1 – Елвис Ману бе изведен в наказателното поле и оформи крайният резултат.