Първа лига

Лудогорец бие 4:0 във Враца

Лудогорец оглави класирането и загря подобаващо за гостуването си на Бетис от Лига Европа – 4:0 над Ботев във Враца.

Лудогорец представи тримата бразилци

На специална пресконференция в деня на мача с Рома бяха представени новите попълнения на Лудогорец. Това са Педро Енрике, който ще играе с номер 15, Педро Нареси (№30) и Густаво Нонато (№20).

"ЦСКА-София" подписа със Симеон Александров

Броени часове преди затварянето на трансферния прозорец у нас, ЦСКА-София успя да направи поредния силен входящ трансфер, привличайки в редиците си един от най-талантливите и обещаващи млади футболисти в родния елит Симеон Александров.

"Левски" победи "Арда" с 2:0

„Левски“ победи „Арда“ с 2:0 на стадион „Виваком Арена Георги Аспарухов“ в мач от деветия кръг на Първа Лига. „Сините“ откриха в 20-ата минута след гол с глава на Андриан Краев, а Марин Петков се разписа за 2:0 в 87-ата минута.

"Ботев" Пд с първа победа за сезона

Ботев (Пловдив) постигна първа победа от началото на сезона, след като се наложи с 3:1 над Септември (София). Срещата от 8-ия кръг на Първа лига се игра на "Футболен комплекс Ботев 1912".

"Левски" победи "Хебър" с 4:0

„Левски“ победи с 4:0 „Хебър“ в мач от седмия кръг на Първа лига. Точни за „сините“ през първата част бяха Цунами, Филип Кръстев и Марин Петков, а през втората едно попадение добави Георги Миланов.

Без голове на "железничарското" дерби в София

Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) завърши 0:0 при гостуването си на Локомотив (София) на стадиона в квартал “Надежда”. Двата отбора не съумяха да си отбележат и “железничарското” дерби завърши без победител.

ЦСКА-София победи Септември

ЦСКА-София победи Септември (София) с 1:0 в мач от шестия кръг на Първа лига, игран на стадион "Българска армия". Точен за червените бе влезлият в игра след почивката Браян Морено, който се разписа в 59-ата минута на двубоя.

ЦСКА-София разгроми Берое

ЦСКА-София разгроми Берое с 5:1 в мач от четвъртия кръг на Първа лига, игран  на стадион "Българска армия".

Лудогорец громи 5:0 Спартак (Варна)

Лудогорец загря подобаващо за сблъсъка с Динамо Загреб от третия квалификационен кръг на Шампионската лига, като победи с 5:0 Спартак Вн в Разград.

Капитанът на Лудогорец удължи договора си с тима до 2024 г.

Капитанът на Лудогорец Антон Недялков преподписа договора си с шампиона на България. Опитният защитник и ръководството на Клуба финализираха успешно преговорите и Недялков парафира новия си контракт, който изтича през 2024 г.

"Левски" Сф победи "Спартак" Вн с 5:0

„Левски“ победи „Спартак“ (Варна) с 5:0 в двубой от втория кръг на Първа Лига. „Сините“ си осигуриха успеха след два гола на Филип Кръстев в 40-ата и 87-ата минута, две попадения на Билал Бари в 69-ата и 83-ата минута и Марин Петков в добавеното време.

Лудогорец с втора поредна победа в efbet Лига

Лудогорец продължава с перфектния си актив от началото на сезона – 4 мача, 4 победи в Първа лига и Европа. Снощи „орлите“ прекършиха трудно с 2:0 Локо Пд в Разград с попадения на Текпетей и Каули.

"Левски" със загуба от "ЦСКА 1948"

„Левски“ записа загуба на старта на новия сезон в Първа лига. „Сините“ отстъпиха с 1:0 при визитата си на „ЦСКА 1948“ след поадение на Георги Русев в 51-ата минута.