Първа лига

"Левски" победи "Локомотив" Сф с 1:0

„Левски“ победи „Локомотив“ (София) с 1:0 в двубой от 24-ия кръг на Първа Лига. Халфът Илиян Стефанов реализира единственото попадение за "сините" в 36-ата минута.

"Арда" отстъпи на "Ботев" Пловдив

Арда и Ботев Пловдив официално дадоха старт на пролетния дял на efbetЛИГА, след като се изправиха един срещу друг на АРЕНА АРДА в среща от 20-ти кръг.

Лудогорец победи Арда с 4:0

ролетният полусезон у нас бе открит с голяма победа от страна на Лудогорец. В отложен мач от 4-и кръг „орлите“ унищожиха Арда в Кърджали – 4:0. Головете за шампионите бяха отбелязани още до 39-ата минута, като само липсата на концентрация и някои намеси на вратаря Християн Василев, който дебютира за „сините“, предотвратиха още по-тежка загуба за домакините. Иначе срещата бе повторен дебют на новия треньор на домакините Стамен Белчев, но той едва ли ще иска да си спомня тези 90 минути.