Първа лига

Класически "Локомотив" Пд се наложи над "Царско село" в София

Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) записа своята седма победа от началото на сезона в efbet Лига. Възпитаниците на Бруно Акрапович се върнаха към победния път след класическа победа над Царско село в София. Попаденията бяха дело на Димитър Илиев и Диниш Алмейда.

„Левски“ загуби с 1:2 от „Черно море“ на „Герена“

„Левски“ загуби с 1:2 от „Черно море“ на „Герена“. „Сините" вкараха в 20-ата минута, когато Здравко Димитров центрира в наказателното поле, Найджъл Робърта свали топката с глава и Мартин Райнов реализира за 1:0. Гостите останаха с човек по-малко в края на полувремето, когато Илиан Илиев бе изгонен заради втори жълт картон.

"Локомотив" Пд и "Арда" завършиха наравно на "Лаута"

Представителните отбори на Локомотив (Пловдив) и Арда (Кърджали) завършиха при нулево равенство на “Лаута” в последен мач от 9-тия кръг на efbet Лига. Двата отбора показаха борбен футбол, но голове не паднаха.

"Ботев" Пд привлече Салиф Сисе

Ботев (Пловдив) привлече нападателя Салиф Сисе. Френският офанзивен футболист подписа договор до края на сезона с "жълто-черните".

"ЦСКА-София" и "Етър" завършиха наравно

"ЦСКА-София" и "Етър" завършиха наравно 2:2 в мач от осмия кръг на Efbet лига, игран на стадион "Ивайло" във Велико Търново пред страхотна атмосфера по трибуните.

"Локомотив" Пд излезе на първо място след победа над "Берое"

Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) постигна победа с 1:3 като гост на Берое в Стара Загора. “Черно-белите” стигнаха до успеха след голове на Алмейда, Илич и Илиев, а победата прати пловдивчани на първо място във временното класиране на efbet Лига!

"Лудогорец" повали "Берое" за 5 минути

Лудогорец победи с 2:0 Берое в дербито на кръга и поведе в класирането на efbet Лига. Шампионите решиха мача за пет минути през първото полувреме след голове на Клаудиу Кешерю и Сисиньо. Това бе първа загуба за тима на Димитър Димитров.

Преобразен "Ботев" Пд приземи "Левски"

Ботев (Пловдив) постигна много сладка победа с 2:1 над Левски (София) в среща от 7-ия кръг на Първа лига. По този начин "канарчетата" записаха втори успех от началото на сезона след победата с 2:0 над градския съперник Локомотив.

"ЦСКА-София" пропусна да победи "Лудогорец"

"ЦСКА-София" и "Лудогорец" завършиха наравно 2:2 в мач от шестия кръг на Първа лига, игран на стадион "Българска армия" пред страхотна атмосфера по трибуните, създадена от червената публика.

"Локомотив" Пд се наложи над "Етър" на стадион "Ивайло"

Представителният отбор на Локомотив постигна победа като гост над Етър с 3:1. Срещата се игра от 17:45ч. на стадион “Ивайло”. Головете за възпитаниците на Бруно Акрапович бяха дело на Димитър Илиев, Диниш Алмейда и Георги Минчев.