ЦСКА 1948 и Черно море не се победиха

ЦСКА 1948 и Черно море завършиха при резултат 1:1 в мач от X кръг на efbet Лига.

ЦСКА 1948 награди Тодор Янчев за постигнатото трето място на Армейците в edbet Лига за сезон 2022/23 и достигнатия финал за Купата на България.

Георги Русев също бе награден по повод изиграните 100 мача с фланелката на ЦСКА 1948.

В 19-тата минута Ивайло Чочев изпробва далечен изстрел

В 24-тата минута Чочев изпълни пряк свободен удар, но не успя да застраши вратата на гостите.

В края на самото полувреме гостите откриха резултата чрез Атанас Илиев.

Малко след 60-тата минута Елитон стреля опасно към вратата на гостите.

20 минути преди края на мача Даниел Наумов спаси Армейците, от сигурно второ попадение, със страхотен плонж.

В 73-тата минута Видар Кяртансон изравни резултата.

В 87-мата минута  стражът на гостите събори Видар Кяртансон в наказателното поле, но главният рефер не отсъди наказателен удар.

В последните минути на двубоя Армейците натиснаха гостите, но не успяха да стигнат до победата.