Левски завърши подтоговката в Малта с победа

"категория: ППФЛ 2017-2018"
Посещения: 1941

Левски победи с 2:1 малтийския Гзира Юнайтед в последната контролна среща от зимната си подготовка.

Възпитаниците на Делио Роси откриха резултата в 21-та минута чрез попадение на Давид Яблонски. Четвъртият в малтийското първенство изравни резултата в 37-та минута, след като Самб се възползва по перфектен начин от колективна грешка в отбраната на „сините“.

След почивката българският отбор стигна заслужено до победата, а тя дойде след дебютен гол на новото попълнение на отбора Фелипе Нашсименто. Португалецът бе точен от бялата точка в 52-та минута, с което оформи и крайното 2:1

При престоя си в Малта „сините“ записаха общо три победи, едно равенство и едно поражение.

Играчите на Делио Роси се завръщат в София във вторник. Италианският специалист и полузащитникът Роман Прохазка ще дадат пресконференция в 13:30 в залата на ДЮШ на стадион „Виваком Арена Георги Аспарухов“.