Витоша спечели "Балчик Къп"

"категория: ППФЛ 2017-2018"
Посещения: 2050
Витоша Бистрица

Отборът на Витоша (Бистрица) спечели зимния футболен турнир "Балчик Къп" 2018. В последния си двубой от надпреварата край морето бистричани победиха с 3:1 Ботев (Враца).

Голмайсторът Григор Долапчиев откри резултата в 8-ата минута, след като бе изведен зад защитата на врачани и преодоля Александър Любенов.

В 16-ата футболистите на Сашо Ангелов възстановиха равенството с гол на Петър Альошев. В 33-ата Даниел Пеев технично прехвърли топката покрай излезлия да го пресрещне страж на Ботев, а пет минути по-късно изпълно по перфектен начин пряк свободен удар.

В предишните си три мача Витоша надигра Черноморец (Балчик) и Добруджа с по 2:0, а дубъла на Лудогорец – с 3:2. Така бистричани, които миналата година загубиха финала в турнира от Етър, взеха реванш при това без допуснато поражение.

Източник: fcvitosha.bg