"категория: ППФЛ"
Посещения: 3092
ЦСКА-София

"Армейците" загубиха с 2:3 в петата си контрола в Испания.

Чехите поведоха след гол в 9-та минута. Али Соу беше фаулиран в наказателното поле в 21-та и главният съдия, който беше жена, отсъди дузпа в полза на червените. Тиаго я изпълни отлично и възстанови равенството. В 39-та минута Валентин Антов замени Божидар Чорбаджийски в центъра на отбраната. Две минути по-късно Жоржиньо изведе ЦСКА-София напред в резултата.

На старта на второто полувреме Евандро се появи в игра на мястото на Едвин Джеси. В 67-та Спарта изравни. Минути по-късно Кристиян Малинов и Йоан Бауренски замениха Жанио Бикел и Рубен Пинто. В 81-та чехите вече водеха с 3:2. След попадението Нестор Ел Маестро даде шанс за изява на Мартин Смоленски, а Жоржиньо получи почивка.

В събота ЦСКА ще изиграе последната си контрола в Испания срещу Динамо Киев.

Стартов състав: 30. Витаутас Черниаускас, 2. Стойчо Атанасов, 4. Божидар Чорбаджийски, 25. Стивън Перейра, 14. Ангел Лясков, 16. Жанио Бикел, 6. Рубен Пинто (к), 20. Тиаго Родригес, 8. Едвин Джеси, 7. Жоржиньо, 22. Али Соу