ЦСКА-София завърши наравно с Царско село

"категория: ППФЛ"
Посещения: 1918
ЦСКА-София

ЦСКА-София завърши 1:1 срещу Царско село в контрола, която се проведе на стадион "Българска армия" и бе генерална репетиция преди официалния старт на новия сезон.

Гостите поведоха чрез Георги Минчев още в 5-ата минута, а Тиаго изравни в 40-ата минута.

Като цяло футболистите на новия треньор Нестор Ел Маестро се представиха доста под възможностите си и притесниха своите привърженици пет дни преди първия двубой от Лига Европа срещу латвийския Рига. От новите попълнения най-добре се представи влезлият през втората част Жоржиньо, койт впечатли с няколко добри пробива и отигравания по крилата.

Непосредствено преди началото на мача домакините представиха 26 футболисти, сред които и петте нови попълнения Данте Стипица, Жоржиньо, Бикел, Перейра и Борис Секулич.