88 Никола Марич
13 Един Бахтич
НА ЖИВО
17:29:33 Начало на срещата
1' Започна двубоя на стадион "Овча Купел".
2'
Корнер
5' Гол за Славия! Цветелин Чунчуков открива резултата с плътен шут по земята от границата на наказателното поле!
Цветелин Чунчуков
9
1 - 0
5'
8'
Корнер
Засада
12'
14' Добра контраатака подхваната от Карабельов, но Йомов стреля извън очертанията на вратата.
17'
Корнер
Корнер
23'
23' Йомов подаде към Чунчуков, но Луков реагира и изби топката в гърба на Езе - корнер.
27'
6
Стивън Езе
Греда
28'
28' Велковски стреля от пряк свободен удар, но топката се отби от напречната греда.
29'
Корнер
Димитър Велковски
19
32'
Засада
34'
35' Гол за Локомотив! Димитър Илиев бе изведен срещу Петков и с елегантен удар го прехвърли!
36'
14
Димитър Илиев
1 - 1
Янис Карабельов
10
44'
18:15:49 Край на първо полувреме - 45:00' +1:16'
18:30:47 Начало на второ полувреме. Почивка - 14:58'
50'
Абделхаким Буна 91 →
Бирсент Карагарен 9 ←
53' Томбак центрира към далечната греда, но Чунчуков лиши намиращият се на удобна позиция Кирилов от възможността да се разпише, тъй като реши да играе с топката.
54' Гол за Локомотив! Елитон стреля плътно по земята извън границата на наказателното поле след пас на Ожболт и намира мрежата.
55'
61
Елитон
1 - 2
← 14 Дарко Тасевски
→ 22 Илиан Мицански
58'
71'
Парвиз Умарбаев 10 →
Един Бахтич 13 ←
← 10 Янис Карабельов
→ 23 Владислав Узунов
71'
Милен Гамаков
38
73'
75'
Греда
75' Ожболт стреля, след като бе изведен на добра позиция от добро изпълнение на заучено положение - греда. При добавката Илиев стреля в аут.
77' Карагерен стреля - спасяване на Петков.
77'
Корнер
78'
13
Един Бахтич
82'
Греда
82' Нов шанс за Локомотив! Ожболт стреля в гредата!
84' Узунов шутира, но топката минава над вратата.
85'
Елитон 61 →
Никола Марич 88 ←
85'
7
Момчил Цветанов
Корнер
87'
Георги Петков
1
87'
Георги Йомов
35
88'
90 +2' Чунчуков се откъсна но Луков спаси.
90 +2' Гол за Славия! Чунчуков спасява Славия от загуба с техничен удар от границата на вратарското поле.