10 Драгош Фиртулеску
77 Емин Ахмед
НА ЖИВО
12:31:31 Начало на срещата
11' Сърмов пробва да реализира с мощен удар от воле извън наказателното поле, но топката мина над напречната греда.
12'
Засада
Корнер
15'
Корнер
18'
18' В рамките на 60 секунди Благой Макенджиев трябваше да се намесва решаващо на два пъти, след като първо отрази изстрел на Руменов, а след това се справи и с удар с глава на Младенов.
Корнер
18'
27' Ахмедов нанесе първия точен удар за Дунав, но изстрелът му с глава бе слаб и не затрудни стража на домакините Христо Иванов.
33'
Засада
36'
Корнер
37'
Засада
13:17:34 Край на първо полувреме - 45:00' +1:03'
13:33:56 Начало на второ полувреме. Почивка - 16:22'
← 17 Аласана Мане
→ 7 Милчо Ангелов
46'
Флорент Боджадж
88
1 - 0
47'
47' Гол! Боджадж стреля от въздуха от границата на наказателното поле, топката рикошира в Инкоом и влетя в мрежата зад безпомощния Благой Макенжиев.
Корнер
52'
Корнер
52'
55'
Александър Исаевски 24 →
Драгош Фиртулеску 10 ←
60'
Ахмед Ахмедов 9 →
Мухамаду Ндиайе 27 ←
60' Ндиайе се озова на голова позиция секунди, след като влезе в игра, но ударът му с глава отблизо не намери целта.
Корнер
61'
65' Фиртулеску пробва удар от сериозна дистанция, който попадна право в ръцете на Христо Иванов.
65'
83
Христо Попадийн
68'
Корнер
69' Гол! Домакините бележат второ попадение след бърза контраатака. Инкоом загуби топката, а Гълъбов намери Стоянов. Той напредна в половината на гостите и пусна пас към Младенов, който не сгреши, останал очи в очи с Макенджиев.
70'
Корнер
Даниел Младенов
11
2 - 0
70'
← 8 Румен Руменов
→ 22 Никола Колев
70'
72'
Засада
75'
Корнер
81'
Красимир Станоев 31 →
Исмаил Мустафа 22 ←
82' Гол! Здравко Илиев напредна отдясно и центрира към Милчо Ангелов, който реализира с прецизен удар по земя от границата на вратарското поле.
Милчо Ангелов
7
3 - 0
83'
← 11 Даниел Младенов
→ 73 Иван Иванов
84'
88'
Корнер
88' Димов отправи техничен прехвърлящ изстрел след разбъркване в наказателното поле на домакините, но Христо Иванов плонжира и изби топката с върха на пръстите си.