6'
Засада
12'
Греда
12' Гостите пропускат отлична възможност да открият резултата. Кристиян Димитров бе оставен непокрит в наказателното поле, след като засече центриране на Неделев от фаул, но не успя да реализира от няколко метра, а топката се отби и от десния страничен стълб.
13'
Засада
Корнер
15'
16'
Засада
28'
Корнер
31'
Засада
33'
8
Тодор Неделев
0 - 1
33'
Греда
Лъчезар Котев
80
33'
33' Гол! Тодор Неделев бележи за гостите. Плеймейкърът на "канарчетата" стреля от пряк свободен удар, а топката попадна в мрежата, след като се отклони и от напречната греда.
34' Серкан Юсеин стреля силно извън наказателното поле, но стражът Николай Георгиев успя да избие топката в корнер.
34'
Корнер
Корнер
36'
38'
Засада
41' Вутов центрира към Балтанов, който стреля с глава, но Георгиев се справи с опасността.
43' Рениа се озова на стрелкова позиция в наказателното поле, но Кайзер отрази неговия удар.
Засада
45'
21:50:26 Край на първо полувреме - 45:00' +0:09'
22:04:22 Начало на второ полувреме. Почивка - 13:56'
46'
Греда
46' Балтанов проби отляво и пусна топката към Неделев, който се озова сам срещу стража, но стреля в напречната греда.
Засада
47'
56'
Диого Гомес 9 →
Стивън Петков 20 ←
58' Ивайло Лазаров стреля от воле, но не намери целта.
Корнер
65'
69'
Антонио Вутов 39 →
Васил Шопов 16 ←
← 10 Георги Амзин
→ 20 Ивайло Климентов
69'
71'
5
Кристиан Димитров
72'
17
Лъчезар Балтанов
Стефан Христов
99
72'
75' Густаво Афонсо остана очи в очи с вратаря след пас на Неделев, но не успя да го преодолее.
77'
20
Стивън Петков
82'
Серкан Юсеин 10 →
Радослав Терзиев 18 ←
86'
Корнер
87'
Засада
← 80 Лъчезар Котев
→ 45 Григор Долапчиев
88'
88' Пробив на Шопов завърши с подаване към Стивън Петков, който стреля покрай вратата от 11 метра.
90 +3'
93
Густаво Зауербег
0 - 2
90 +3' Гол! Густаво Афонсо се възползва от грешка на стража Георгиев, отне му топката и реализира на празна врата.
22:52:39 Край на срещата - 90:00' +3:17'