НА ЖИВО
18:45:37 Начало на срещата
Корнер
5'
5' Първа атака за Берое. Борислав Цонев отправи удар с глава, но топката бе избита в корнер.
13' Борислав Цонев центрира в наказателното поле на Ботев. Не се стигна до опасност
23' Центриране на Иван Минчев от пряк свободен удар. Даниел Кайзер улови без проблеми.
26' Лъчезар Балтанов отправи точен удар, но не успя да затрудни вратаря на Берое.
Корнер
34'
Корнер
35'
36' Ерол Алкан отправи опасен удар от близка дистанция, но топката премина встрани от вратата на Ботев.
37' Мартин Камбуров направи опасен пробив, но загуби равновесие и не успя да отправи удар към вратата на Ботев.
39'
20
Стивън Петков
Засада
39'
40'
93
Густаво Зауербег
Мартин Райнов
7
42'
45 +1' Тодор Неделев отправи силен удар от пряк свободен удар. Топката премина високо над вратата на Берое.
19:33:16 Край на първо полувреме - 45:00' +2:39'
19:49:24 Начало на второ полувреме. Почивка - 16:08'
Буомеска Бангна
5
47'
Засада
51'
52'
Корнер
53' Александър Цветков получи извеждащо подаване, но ударът му бе отразен от вратарят на Ботев.
Корнер
53'
55' Мартин Райнов отправи силен удар, но топката премина встрани от вратата на Ботев.
Корнер
57'
← 5 Буомеска Бангна
→ 28 Рубен Бригидо
57'
57' Опасност пред вратата на Ботев. Ударът с глава на Мартин Райнов премина над вратата.
59' Тодор Неделев центрира в наказателното поле на Берое, където Стивън Петков не успя да нанесе удар.
Засада
61'
61'
Васил Шопов 16 →
Серкан Юсеин 10 ←
Корнер
63'
Иван Бандаловски
11
66'
67'
28
Филип Филипов
73'
Радослав Терзиев 18 →
Радослав Апостолов 26 ←
← 73 Иван Минчев
→ 77 Вандерсон Виана
73'
74' Лъчезар Балтанов отправи опасен удар, но топката премина встрани от вратата на Берое.
75'
Засада
77'
23
Йордан Минев
77' Борислав Цонев отправи удар с глава, но Даниел Кайзер улови топката.
78' Гол за Ботев! Стивън Петков бележи с глава, след подаване на Филип Филипов.
79'
20
0 - 1
← 6 Александър Цветков
→ 18 Алфредо Мартинс
82'
83' Гол за Берое! Румен Бригидо бележи с глава, след центриране на Борислав Цонев.
Рубен Бригидо
28
1 - 1
83'
85' Гол за Берое! Костадин Ничев си отбеляза автогол, след разбъркване в наказателното поле.