6'
Аймен Белаид
3
10'
10' Пробив на Кабрал отляво завърши с подаване към Костов, който пробва да реализира технично от границата на вратарското поле, но ударът му бе слаб и не затрудни Макенджиев.
Корнер
13'
20' Обертан нанесе тежък удар от дистанция в обсега на вратаря, който успя да избие.
21'
Корнер
22' Гол! Черно море открива резултата. Аристоте Ндонгала центрира от корнер към далечната греда, където непокритият Георги Илиев засече топката и със задна ножица я прати в мрежата.
23'
21
Георги Русев
0 - 1
← 11 Антъни Белмонт
→ 13 Жорди Пенче
23'
Засада
24'
26' Кабрал пробва да реализира от разстояние, но Макенджиев отново бе заел добра позиция и спаси.
Засада
34'
Засада
40'
Корнер
43'
44'
38
Аристоте Фунду
21:17:01 Край на първо полувреме - 45:00' +1:14'
21:33:30 Начало на второ полувреме. Почивка - 16:29'
9'
9
Мехди Фенуш
Станислав Костов
29
1 - 1
16'
← 26 Йерсон Кабрал
→ 7 Пауло Мело
16'
20'
Ериксон Андраде 7 →
Мариян Огнянов 22 ←
22'
22
Мариян Огнянов
33'
Стефан Станчев 5 →
Атанас Зехиров 18 ←
← 7 Пауло Мело
→ 30 Илия Димитров
37'
40'
Жорже Алвес 11 →
Георги Божилов 14 ←
43'
14
Георги Божилов
1 - 2
Давиде Мариани
8
2 - 2
46'
Греда
47'
47' Обертан се възползва от грешно подаване на Андраде, напредна и стреля, но топката се отби от дясната греда на вратата, пазена от Макенджиев.
47'
70
Пламен Димов
51'
Корнер
58'
Корнер
60' Гол! Левски изравнява резултата. Станислав Костов се възползва от извеждащо подаване на Гомес, пребори с Даниел Димов и преодоля Макенджиев с прецизен удар отблизо.
Корнер
64'
68' Белаид центрира топката на далечната греда, но ударът на Станислав Костов бе париран от Макенджиев.
68'
Засада
Корнер
70'
Корнер
74'
78' Принудителна смяна в състава на Черно море. Атанас Зехиров влиза на мястото на контузения Стефан Станчев.
82' Гомес центрира от фаул и намери Холмар Ейолфсон, който отправи удар с глава, но право в ръцете на Макенджиев.
85' Принудителна смяна в състава на Левски. Илия Димитров влиза на мястото на контузения Паулиньо.
86'
Засада
88' Гол! Черно море повежда отново в резултата. Кононго центрира отляво към Георги Божилов, който отблизо с глава направи безпомощен стража Полачек.
90' Гол! Левски възстановява равенството. Илия Димитров овладя топката след неразбирателство в отбраната на гостите, подаде към Мариани, който реализира с диагонален удар по земя в близкия ъгъл на вратаря.