Корнер
8'
Корнер
20'
25' Тодор Неделев стреля неточно от пряк свободен удар фронтално срещу вратата, пазена от Валентин Галев.
28' Филип Филипов получава първия жълт картон в мача за грубо нарушение срещу Фабиано Алвеш.
28'
28
Филип Филипов
29' Гол! Ботев повежда в резултата, след като се възползва от грешка на домакините при изнасянето на топката. Стивън Петков се пребори с Диаби за топката, която попадна в Шопов. Той напредна, залъга стража и бранител, като подаде на Петков, който реализира на празна врата.
31'
20
Стивън Петков
0 - 1
33' Балтанов се озова на стрелкова позиция в наказателното поле и шутира, но право в ръцете на стража Галев.
38'
Корнер
40'
Засада
42'
Засада
45 +0'
5
Кристиан Димитров
19:17:27 Край на първо полувреме - 45:00' +3:58'
19:32:54 Начало на второ полувреме. Почивка - 15:27'
48' Балтанов и Неделев комбинираха отлично в наказателното поле, но последният стреля високо над вратата.
53' Здравко Димитров отправи силен удар от дистанция, но Кайзер плонжира и успя да избие топката.
58' Пробив на Неделев отдясно завърши с подаване към Шопов, който стреля слабо от точката на дузпата, а Валентин Галев отрази неговия удар.
← 11 Иван Тилев
→ 8 Борис Галчев
63'
64' Гол! Гостите удвояват преднината си. Филипов центрира отдясно към Петков, който пропусна топката за Неделев. Плеймейкърът на Ботев се озова очи в очи със стража и го преодоля с техничен удар отблизо.
64'
8
Тодор Неделев
0 - 2
68' Стивън Петков шутира по земя от границата на наказателното поле, но Галев отново бе заел добра позиция и улови топката.
← 10 Асен Чандъров
→ 20 Ишмаел Байду
69'
73'
Засада
73'
Стивън Петков 20 →
Диого Гомес 9 ←
Корнер
75'
← 19 Крис Гади
→ 18 Владимир Николов
75'
75' Будинов засече топката с глава след центриране на Галчев от корнер, но стреля покрай лявата греда.
Засада
78'
Корнер
81'
81'
Васил Шопов 16 →
Радослав Апостолов 26 ←
83' Неделев намери с отлично центриране отдясно Балтанов на далечната греда, но капитанът на "канарчетата" стреля неточно с глава.