61 Елитон
88 Петър Главчев
НА ЖИВО
20:01:16 Начало на срещата
3' Даниел Младенов отправя първия удар в срещата, но право в ръцете на Антони Милина.
5' Румен Руменов пробва да реализира от дистанция, но топката мина над вратата.
8'
12
Филип Михалевич
11' Димо Атанасов центрира отляво, Почански отклони топката към Иван Петков, но неговият удар мина покрай дясната греда.
20' Почански засече центриране на Мане, но ударът му с глава отблизо не затрудни Милина.
21' Иван Петков нанесе силен удар с глава след центриране на Руменов отдясно, но стражът на Локомотив успя да избие топката в корнер.
Корнер
21'
Корнер
25'
Пламен Гълъбов
16
29'
30'
Засада
33' Гол! Гостите организираха бърза контраатака, при която Райков напредна в половината на Етър, след което подаде към Михалевич. Нападателят нахлу в наказателното поле, преодоля Василев и прати топката в мрежата с прецизен удар покрай стража Иванов.
34'
12
0 - 1
36'
13
Симеон Райков
Корнер
37'
42' Милина отрази тежък удар на Мане извън наказателното поле.
Корнер
43'
45 +0'
19
Димитър Велковски
Корнер
45 +2'
20:48:24 Край на първо полувреме - 45:00' +2:08'
Архан Исуф 99 →
Игор Банович 34 ←
← 16 Пламен Гълъбов
→ 14 Иван Скерлев
21:03:06 Начало на второ полувреме. Почивка - 14:42'
53' Домакините пропускат отлична възможност да изравнят резултата. Мане се възползва от грешка в отбраната на Локомотив и центрира към Петков, който не успя да засече добре топката отблизо и тя излезе в аут.
Корнер
53'
Корнер
56'
Корнер
59'
61'
Васил Иванов 25 →
Елитон 61 ←
← 5 Георги Сърмов
→ 10 Велко Батрович
66'
73'
15
Димитър Везалов
Корнер
74'
Корнер
75'
76' Иван Скерлев завърши атака на Етър, но Милина улови топката.
← 11 Даниел Младенов
→ 17 Чавдар Ивайлов
81'
85'
34
Игор Банович
дузпа
Велко Батрович
10
1 - 1
86'
86' Гол! Етър изравнява резултата чрез Велко Батрович, който бележи от дузпа, отсъдена за игра с ръка на Велковски в наказателното поле.