5'
Засада
Корнер
6'
7' Васил Шопов свали топката към Бирсент Карагерен след ъглов удар, но халфът стреля над вратата, пазена от Черниаускас.
Греда
9'
9' Карагерен центрира отляво към Ндиайе, който изпревари Бодуров и стреля отблизо, но топката се отби в горната греда.
11' Божидар Васев пробва да изненада стража с удар по диагонала отляво, но не намери целта.
Корнер
12'
28' Алберг изпълни пряк свободен удар. Вместо да центрира, той стреля директно във вратата, но шутът му бе уловен безпроблемно от вратаря Мартин Луков.
Бирсент Карагарен
7
31'
32' Бирсент Карагерен получава първия жълт картон в срещата за грубо нарушение срещу Тиаго.
34' Гол! Гостите откриват резултата. Малинов шутира, топката се отклони от тялото на Каранга и влетя във вратата на Дунав.
34'
15
Кристиян Малинов
0 - 1
38'
5
Николай Бодуров
38'
4
Божидар Чорбаджийски
Божидар Васев
14
38'
Васил Шопов
10
38'
Мартин Ковачев
16
41'
Засада
42'
44'
Корнер
15:46:35 Край на първо полувреме - 45:00' +1:21'
← 77 Бранимир Костадинов
→ 20 Димитър Георгиев
16:02:03 Начало на второ полувреме. Почивка - 15:28'
Корнер
52'
52' Десподов центрира отдясно към Алберг, който овладя топката в малкото наказателно поле и стреля, но покрай лявата греда.
54'
9
Луис Монте
58'
Засада
Корнер
62'
62'
Корнер
63' Десподов стреля извън наказателното поле, топката рикошира от Васев, но стражът Луков се намеси решаващо и успя да избие в корнер.
66'
Роланд Алберг 10 →
Раул Лое 16 ←
← 7 Бирсент Карагарен
→ 94 Юлиан Ненов
68'
69' Васил Шопов стреля покрай дясната греда от пряк свободен удар.
Корнер
71'
72'
Енрике Рафаел 17 →
Едвин Анане-Джеси 8 ←
73'
Корнер
74'
15
← 11 Диян Димов
→ 23 Виктор Сандес
76'
Корнер
76'
77'
Засада
81' Пробив на резервата Сандес отдясно завърши със силен удар извън очертанията на вратата, пазена от Черниаускас.
88'
Кирил Десподов 19 →
Жан Бланко 7 ←
88'
Корнер
89' Лое засече центриране на Тиаго от корнер и стреля с глава, но над вратата.
90' Тиаго пробва да реализира от дистанция, но ударът му не затрудни Луков, който улови топката.
90 +2'
8
Едвин Анане-Джеси
0 - 2
90 +2' Гол! Гостите удвояват преднината си. Каранга преодоля Попадийн и се озова очи в очи с Мартин Луков. Нападателят опита да прехвърли стража, но вместо това се получи подаване към нахлуващия на скорост Едвин Джеси, който отбеляза на празна врата.
16:50:02 Край на срещата - 90:00' +2:59'