НА ЖИВО
17:32:25 Начало на срещата
2'
Корнер
14' Антон Огнянов получи топката в наказателното поле и пробва удар в близкия ъгъл, но стражът Янко Георгиев бе пласиран добре и спаси.
18'
Корнер
24'
Корнер
25'
Засада
28' Антон Огнянов намери пред голлиния Старокин, който пробва техничен удар с пета, но вратарят се намеси решаващо и отрази опасността.
Корнер
33'
35' Гол! Септември открива резултата с първата си възможност в мача. Тилев центрира с едно докосване, Тошев изскочи зад отбраната на гостите, напредна, преодоля стража и прати топката в опразнената врата.
Мартин Тошев
9
1 - 0
36'
38'
23
Илиас Хасани
45' Патрик Весели напредна отляво и центрира към Мартин Тошев на далечената греда, но ударът на нападателя от въздуха мина над вратата.
18:19:50 Край на първо полувреме - 45:00' +2:25'
Антон Огнянов 81 →
Атанас Зехиров 18 ←
18:41:31 Начало на второ полувреме. Почивка - 21:41'
48' Тилев пусна пас към Стоичков отдясно в наказателното поле, той стреля от малък ъгъл, но Емил Михайлов изби.
51'
21
Георги Русев
1 - 1
52' Гол! Черно море изравнява резултата чрез Георги Илиев. Капитанът на гостите се възползва от недобро изчистване на Генчев и реализира в долния ляв ъгъл на вратата с плътен удар извън наказателното поле.
55'
Корнер
Корнер
56'
57' Домакините пропускат отлична възможност да поведат отново в резултата. Галчев изведе Тошев сам срещу стража, нападателят преодоля Михайлов и стреля, но Хасани изчисти от голлинията. Топката се върна в Тошев, който продължи към Галчев, но и неговият удар бе избит отново от голлинията от Хасани.
63' Георги Стоичков нанесе тежък диагонален удар от разстояние, но топката мина покрай лявата греда.
Богомил Дяков
24
66'
9
2 - 1
66'
67' Гол! Тилев намери с прецизно центриране непокрития Мартин Тошев, който реализира с глава отблизо и отново дава аванс на домакините в резултата.
← 19 Крис Гади
→ 20 Ишмаел Байду
69'
71'
Засада
74' Марек Кузма се озова на стрелкова позиция след пас на Старокин, но стреля покрай вратата.
Янко Сандански
14
74'
75'
18
Атанас Зехиров
Петър Генчев
5
76'
77' Марек Кузма засече центриране от фаул, но ударът му с глава бе слаб и не затрудни Янко Георгиев.
78' Емил Михайлов отрази силен изстрел на Борис Галчев от пряк свободен удар.
79'
Орлин Старокин 66 →
Мартин Минчев 90 ←
← 8 Борис Галчев
→ 10 Асен Чандъров
80'
86'
Засада
87'
Корнер
88' Зехиров центрира от корнер, Александров стреля с глава, но над вратата.
← 7 Иван Тилев
→ 17 Димитър Костадинов
90 +0'
90 +2' Тилев се освободи от няколко бранители, намери пролука и стреля от дъгата на наказателното поле, но Михайлов изби в корнер.