88 Йордан Апостолов
70 Никола Колев
НА ЖИВО
15:00:00 Начало на срещата
7' Сърмов стреля от дъгата на наказателното поле, но ударът му минава встрани от вратата.
Корнер
10'
11' Стилиян Николов намери с отличен пас Станислав Костов, който се освободи от защита и остана очи в очи със стража, но Христо Иванов отрази неговия удар.
21' Цветомир Тодоров преодоля Сандев и Хендерсън, нахлу в наказателното поле и стреля, но над вратата.
22'
Корнер
28'
Засада
Засада
32'
35'
Греда
35'
91
Ерик Почански
0 - 1
35' Гол! Цветомир Тодоров стреля извън наказателното поле, топката се отби от дясната греда, но Почански бе точен при добавката от няколко метра.
40'
Корнер
42' Почански пропуска да удвои преднината на гостите. Нападателят получи пас пред голлинията от Руменов, но не уцели добре топката и я прати покрай вратата.
44'
Корнер
15:45:18 Край на първо полувреме - 45:00' +0:18'
16:00:00 Начало на второ полувреме. Почивка - 14:42'
47'
Засада
48'
Засада
48' Тодор Траянов пробва да реализира с техничен удар от дистанция, но топката мина на сантиметри от дясната греда.
50'
30
Димо Атанасов
Румен Сандев
3
1 - 1
51'
51' Гол! Пирин изравнява резултата. Хендерсън центрира от фаул, топката се отби от Руменов и попадна в Сандев, който реализира с плътен удар по земя от няколко метра.
52' Гол! Костов дава аванс на домакините. Хендерсън пусна дълъг пас към Костов, нападателят изпревари Яни Пехливанов, остана очи в очи с вратаря и с мощен шут прати топката в мрежата.
Станислав Костов
19
2 - 1
53'
Засада
54'
58'
Корнер
59'
23
Цветомир Тодоров
62'
Корнер
62'
Корнер
63' Гол! Иван Стоянов бе повален в наказателното поле от Тодор Траянов, а реферът Станислав Тодоров отсъди дузпа. Потърпевшият застана зад топката и бе точен от бялата точка.
64'
Цветомир Тодоров 23 →
Никола Колев 70 ←
65'
73
Иван Иванов
2 - 2
дузпа
Корнер
70'
73'
Засада
74'
Корнер
Корнер
75'
19
3 - 2
76'
76' Гол! Пирин отново повежда в резултата. Хендерсън центрира отляво в наказателното поле, бранителите и стражът на гостите не успяха да играят с топката, която се озова в Костов на далечната греда, откъдето нападателят я прати в мрежата.
78'
Ерик Почански 91 →
Иван Петков 9 ←
79'
16
Пламен Гълъбов
Засада
80'
Корнер
82'
86'
16
19
86'
86'
Румен Руменов 8 →
Иван Вълчанов 7 ←
86' Пламен Гълъбов получава втори жълт и респективно червен картон след грубо единоборство със Станислав Костов.