25 Крум Стоянов
29 Даудет Ндонгала
НА ЖИВО
13:00:09 Начало на срещата
7' Иван Стоянов получава първия жълт картон в срещата за груб фаул срещу Серкан Юсеин.
Иван Стоянов
25
7'
8' Иван Тилев нанася първия точен удар в мача, но изстрелът му извън наказателното поле бе слаб и попадна право в ръцете на Чворович.
15' Минев намери Неделев с центриране в наказателното поле, халфът стреля с глава, но топката мина покрай лявата греда.
16'
Корнер
20' Гол! Тодор Неделев дава аванс на гостите от дузпа, отсъдена за нарушение на Георги Стоичков срещу Густаво Зауербег в наказателното поле.
20'
8
Тодор Неделев
0 - 1
дузпа
23' Густаво Зауерберг пропуска да удвои преднината на Ботев, след като засече центриране на Бризола отдясно, но ударът му с глава мина над вратата.
24' Иван Стоянов проби отдясно и центрира, топката рикошира в играч на гостите и попадна в непокрития Галчев, но той стреля високо над целта.
25'
Корнер
Корнер
29'
33' Панов изведе Бризола отдясно, той сви топката към точката на дузпата, Серкан нанесе силен удар по земя, но Янко Георгиев показа отличен рефлекс и спаси.
34'
Корнер
44'
Корнер
13:46:59 Край на първо полувреме - 45:00' +1:50'
← 25 Иван Стоянов
→ 20 Ишмаел Байду
14:02:19 Начало на второ полувреме. Почивка - 15:20'
53' Гол! Септември изравнява резултата. Стоичков центрира отдясно към далечната греда, където Гади бе оставен непокрит и отблизо с глава прати топката в мрежата.
Крис Гади
19
1 - 1
53'
58' Виана се озова на стрелкова позиция в наказателното поле след пас на Бризола, но ударът му бе избит в корнер от Янко Георгиев.
58'
Корнер
59' Радослав Кирилов стреля с глава над вратата от границата на вратарското поле след отлично центриране на Неделев от последвалия ъглов удар.
59'
Фернандо Силва 9 →
Стивън Петков 20 ←
62'
Густаво Зауербег 93 →
Даудет Ндонгала 29 ←
Корнер
68'
← 9 Мартин Тошев
→ 13 Васил Калоянов
68'
74' Ндонгала центрира отляво, Янко Георгиев тръгна да излиза и се отказа, но Стивън Петков не се възползва от ситуацията и изстрелът му от воле не намери очертанията на вратата.
79' Байду изведе Тилев на стрелкова позиция фронтално на вратата, но ударът на халфа не затрудни Чворович.
81'
Фелипе Бризола 7 →
Крум Стоянов 25 ←
83'
Засада
← 8 Борис Галчев
→ 18 Антони Иванов
86'
90'
Корнер
90 +2' Серкан Юсеин стреля от движение покрай вратата на домакините.
90 +3' Чворович прави фантастично спасяване с една ръка след удар на Байду по диагонала извън наказателното поле, който рикошира в Терзиев.
Корнер
90 +3'
90 +4' Цветомир Панов се оказва последна преграда пред победния гол за Септември! Бранителят изчисти топката от голлинията след изстрел с глава на Рейс от ъглов удар.
14:50:30 Край на срещата - 90:00' +3:11'