Корнер
10'
Корнер
11'
21' Гол за Черно море. Георги Илиев получи топката на дъгата на наказателното поле и с премерен удар отбеляза първото попадение в мача.
Георги Русев
21
1 - 0
21'
23'
Корнер
23'
Корнер
Корнер
24'
27' Пропуск за Черно море. Георги Илиев центрира в наказателното поле на Верея, където Илия Миланов на два пъти не успя да преодолее вратарят на Верея.
30'
33
Мирослав Енчев
Корнер
31'
Корнер
34'
Засада
36'
37'
Корнер
16:17:23 Край на първо полувреме - 45:00' +1:08'
Елиаш Силва 10 →
Валери Домовчийски 17 ←
16:31:58 Начало на второ полувреме. Почивка - 14:35'
54' Опасност пред вратата на Черно море. След бърза контраатака, Осман Балде подаде на Валери Домовчийски, но неговия удар премина на сантиметри от вратата.
Корнер
57'
← 22 Мариян Огнянов
→ 81 Антон Огнянов
65'
67' Опасност пред вратата на Верея. Минута след влизането си в игра Антон Огнянов отправи опасен удар, но Георги Аргилашки успя да избие.
71' Гол за Верея. Бенгюзов отправи мощен удар от границата на наказателното поле.
72'
20
Венцислав Бенгюзов
1 - 1
74'
Исмаил Мустафа 29 →
Селим Керкар 26 ←
Илия Миланов
19
74'
75'
Корнер
77'
17
Валери Домовчийски
1 - 2
77' Гол за Верея. След центриране от ъглов удар, Валери Домовчийски засече топката с глава и я изпрати в мрежата на Черно море.
82'
1
Пламен Колев
Илиас Хасани
23
84'
Ондрей Сукуп
73
84'
84'
11
Илиян Йорданов
87' Георги Илиев отправи мощен удар, но топката премина встрани от вратата на Верея.
Корнер
89'
89'
Илиян Йорданов 11 →
Иво Иванов 6 ←
Корнер
90 +3'
Корнер
90 +5'
90 +5' Антон Огнянов отправи страхотен удар от пряк свободен удар, но Георги Аргилашки изби в корнер
17:21:28 Край на срещата - 90:00' +4:30'