5 Петър Генчев
2 Стоян Предев
НА ЖИВО
18:45:42 Начало на срещата
6' Гол! Груба грешка на стража Емил Михайлов, позволи на Гади да му открадне топката и да я подаде към Тошев, който я прати в опразнената врата на домакините.
6'
9
Мартин Тошев
0 - 1
Засада
8'
Засада
12'
16' Ондрей Сукуп центрира отдясно към Кузма, който стреля с глава от 11 метра, но Янко Георгиев изби влизащата под гредата му топката.
Корнер
16'
22' Кузма пропусна отлична възможност да изравни резултата, след като стреля в аут от границата на наказателното поле.
← 22 Мариян Огнянов
→ 14 Георги Божилов
23'
27' Романов проби отляво и намери Галчев на отлична позиция, но неговият удар мина встрани от лявата греда.
Корнер
30'
Георги Русев
21
32'
40' Божилов центрира отдясно, Кузма свали с гърди към Цветков, който стреля от воле фронтално на вратата, но стражът Георгиев успя да избие.
43'
Корнер
50'
54' Илиас Хасани получи директен червен картон, след като фаулира откъсващия се сам срещу стража Мартин Тошев.
Илиас Хасани
23
55'
56'
8
Борис Галчев
0 - 2
56' Гол! Борис Галчев удвоява преднината на Септември след перфектно изпълнение от пряк свободен удар пред наказателното поле.
59'
Засада
59' Марек Кузма се озова сам срещу вратаря след пас с гърди на Георги Илиев, но не успя да стреля добре от непосредствена близост и Георгиев спаси.
60' Пореден пропуск на Марек Кузма. Словакът бе изведен от Орлин Старокин сам срещу Георгиев, но първо стреля слабо в стража, който изби, а при добавката ударът му излезе в аут.
64' Крис Гади нахлу на скорост отдясно и пусна успореден пас към Тошев, който стреля над гредата от няколко метра.
Корнер
64'
21
1 - 2
65'
65' Гол! След колективна грешка в отбраната на гостите и поредица от рикошети, Георги Илиев прати топката в мрежата с удар от границата на вратарското поле.
66'
Георги Стоичков 22 →
Даниел Георгиев 3 ←
68'
Корнер
70'
Румен Трифонов 23 →
Стоян Предев 2 ←
Засада
71'
71' Мартин Костадинов центрира към Кузма, който реализира, но голът бе отменен заради засада на Костадинов.
72'
Владислав Романов 11 →
Антони Иванов 18 ←
Засада
73'
73' Николай Минков бе изведен от Илиев сам срещу вратаря и отбеляза, но реферът отмени попадението заради засада.
Орлин Старокин
66
74'
78'
8
81' Гол! Мартин Тошев стреля точно от близка дистанция след асистенция на Крис Гади.
81'
9
1 - 3
82' Старши треньорът на гостите Николай Митов бе изгонен от рефера Валентин Железов заради бурната си реакция и навлизането на терена след попадението.
86'
Корнер
90' Гостите ще доиграят мача с човек по-малко, след като Дяков извади своето рамо и напусна терена.
90 +2'
18
Антони Иванов
90 +3' Гол! Крис Гади бележи за гостите, след като се промъкна между Сукуп и Александров в наказателното поле и с удар по диагонала оформи крайния резултат.