Загуба с 0:2 претърпя отборът на „Етър” на стадион „Ивайло” от столичния „Славия”.

Още в 1-ата минута Радослав Кирилов отправи удар, но вратарят улови. В 6-ата вече резултатът бе 0:1, след като Йомов бе оставен непокрит в пеналта и с удар по диагонала откри сметката на гостите. Нов удар на Кирилов в 17-ата минута бе уловен от Христо Иванов. Минута по-късно „Етър” създаде единственото си опасно положение – Крум Стоянов центрира отляво и Дани Младенов насочи топката с глава, но вратарят Георгиев спаси с крак.

В 27-ата минута стана 0:2 след нова груба грешка в защитата и попадение на Илиян Мицански. Нов удар на Мицански бе спасен от Хр. Иванов, а в 42-ата минута Йомов пак бе оставен непокрит, но стреля силно в гредата.

В 49-ата минута трима от „Славия” излязоха на чиста позиция, но пропуснаха. Страхотен шут на Кирилов в 62-ата минута бе с вещина спасен от Христо Иванов, а в 73-ата минута Иван Иванов спаси чист гол, избивайки пред голлинията пред връхлитащия Йонов.

Чак в добавеното време „Етър” можеше да стигне до почетен гол, но след центрирането на Иван Стоянов защитникът Гамаков нацели собствената си греда.