"ЦСКА-София" и "Славия" завършиха при нулево равенство

"ЦСКА-София" направи нулево реми като гост на "Славия" в мач от XXVIII кръг на Първа лига. Срещата се игра на стадион "Славия" в квартал "Овча купел".

През първото полувреме армейците владееха повече топката и бяха по-добрият отбор на терена, но с пропуски се отличиха Али Соу, Стефано Белтраме и Тиаго Родригес и двата отбора се оттеглиха на почивка при нулево равенство.

Втората част започна с надмощие на "ЦСКА-София" и само пет минути след подновяването на играта Рубен Пинто пропусна да открие резултата. До края на мача червените продължиха да атакуват и да търсят победата, но изстрели на Греъм Кери и Тиаго бяха отразени от вратаря на домакините, който успя да запази мрежата си суха. Така срещата завърши 0:0 и двата отбора си поделиха по една точка.

В сряда "ЦСКА-София" ще играе финал за Купата на България срещу "Локомотив" (Пловдив). Двубоят ще се играе на Националния стадион "Васил Левски" и е с начален час 19:15 часа.