"Етър" загуби с 4:1 в Разград

„Етър“ загуби с 4:1 гостуването си на дублиращия отбор на „Лудогорец“ във втория кръг на Втора лига. „Виолетовите“ имаха възможност още във 2-ата минута, когато удар на Дани Младенов бе избит от Методий Стефанов. Първи обаче поведоха домакините в 19-ата минута, когато точен бе Хюсеин Кельовлуев за 1:0. „Етър“ изравни само след три минути с автогол на Петко Цанков – 1:1. В 25-ата минута етърци можеха и да поведат, но удар на Хосе Кордоба бе спасен от вратаря Дамян Христов.

Тихомир Димитров отново изведе домакините напред след пряк свободен удар в 51-ата минута. После удар на Бранимир Костадинов мина покрай вратата. Само след осем минути Владислав Найденов вкара и трето попадение за 3:1. В 66-ата минута влезлият на мястото на Кънчев Николас Фемиа получи червен картон и „Етър“ остана в намален състав. Малко след това удар на Кешеру бе спасен от Анатоли Господинов, а за етърци в 71-ата минута удар на Атанас Кръстев бе отразен от вратаря Христов.

В 77-ата минута Клаудиу Кешеру от центъра наниза четвърти гол и оформи крайното 4:1. Можеше да падне и пети гол, но в края Господинов спаси удар на Георги Чукалов.

“Етър”: Анатоли Господинов, Здравко Илиев, Хосе Кордоба, Атанас Кръстев, Мариян Иванов (57 Николай Дичев), Кристиян Кънчев (46 Николас Фемиа), Яни Пехливанов, Радослав Апостолов (74 Николай Янков), Кольо Станев, Ловре Кнежевич, Даниел Младенов (65 Ромеш Ивей).